Yeni Sezon Erkek Deri Bot Modelleri

Erkekler genel olarak günlük hayatta giyebilecekleri botlar tercih etmektedirler. Günümüzde erkeklerin genel olarak tercih ettiği bot modellerinden biriside puntodur. Bu bot hem günlük hayatta giyilir hem de kış aylarında karlı havalarda rahatça kullanılmaktadır. Erkek deri botları bu kış sezonun diğer yıllara göre normal seyretmektedir. Bot alırken erkekler lacivert botları tercih etmektedir. Bu botların içleri tekstil ürünlerinden yapılmaktadır. Botların tabanlarında kauçuk vardır.

Erkekler ayakkabı botlarını da bu sezon sıklıkla tercih etmektedirler. Ayakkabılar bileğe gelmektedir. Ayakkabılar saf derilerden üretilmektedir. Erkek botlarında açık kahverengi ve lacivert renkler daha fazla tutulmaktadır. Bu tip ayakkabı botları hem günlük hayatta hem de kış aylarında rahatlıkla kullanılmaktadır.

Kullanımı kolay botlar daha çok tercih edilmektedir. Mesela bağcıklı bot bu sezon hiç tutmamıştır. Daha çok cırcırı botlar tercih edilmektedir. Çıkarması ve giyilmesi çok kolaydır. Deri bot alırken erkekler bayanlara göre daha çok tecrübelidir. Bu nedenle gerçek deri olup olmadığı anlamakta zorluk çekmezler. Erkekler tek renk bot alırlar bayanlara göre biraz daha oturaklıdırlar.