tesisat kaçağı nasıl bulunur

Tesisat kaçağı nasıl bulunurkonusu oldukça önemli bir meseledir. Eğer bir tesisatta kaçak meydana gelmiş ise kaçağı eski yöntemler ile tespit etmek son derece zor ve zahmetli bir iştir. Ayrıca eski yöntemler ile tespit edilmeye çalışılan tesisattaki sızıntı ve kaçaklar sonucunda daire içinde birçok noktada kırma işlemi yapılmak zorundadır. Kamera sistemleri ile yapılmayan tesisat kaçağı tespiti uzunca bir zaman alacak, sızıntı sonucunda duvar ve döşemeleriniz çok fazla su emeceğinden kabarmalar meydana gelecektir. Ya da komşunuzun evine de sızıntı meydana gelecektir. Ancak firmamızda tesisat kaçağı tespit konusunda deneyimli ekipler, kaçağın tespitini modern teknikler ile noktasal olarak yapmaktadır. Burada sizin avantajınız ise hem zamandan tasarruf, hem maddi anlamda daha az ödeme, hem de eviniz şantiyeye dönmeden su kaçağına müdahale edilmesi olacaktır.

 

Firmamız tesisat kaçağı sırasında termal kamera sisteminden yararlanmaktadır. Termal kamera ile döşeme altında ya da sıva altındaki tesisat baştan sona taranır. Kaçağın olduğu nokta saptanır ve sadece kaçağın olduğu yerde küçük bir işlem ile su kaçağına müdahale gerçekleşir. Daha kısa zamanda kaçağa müdahale edilmiş olur. Firmamızın en önemli özelliklerinden birisi de size tesisatta su kaçağı nasıl bulunur konusunda müşterilerine garanti vermesidir. Firmamız tarafından bulunamayacak bir su kaçağı vakası kesinlikte yoktur.  Tesisat firmamız size bunun garantisini vermektedir. Kesinlikle tesisat kaçağı tespiti için çağırdığınız firmalara termal kamera ile tespit konusunda ısrar ediniz. Çünkü bu yöntem ile su sızıntıları çok daha kolay ve zahmetsizce, kısa zamanda bulunup müdahale edilebilmektedir.

 

Firmamızın su tesisat kaçağı tespit ve tespit edilen kaçağın onarımı konusunda nitelikli personelleri mevcuttur. Tesisatçılarımızın her biri termal kamera ile tesisat kaçağının tespiti ve onarımı konusunda yeterli eğitimi mevcuttur. Firmamız ile çalıştığınız takdirde kesinlikle pişman olmayacak hem maddi hem de manevi olarak tatmin olacaksınız. Eviniz bir inşaat alanına dönmeyecek, sıvanız, döşemeniz yerinde kalacak ve noktasal olarak tesisatta meydana gelen su sızıntısı çok kısa zamanda giderilecektir. O halde siz de hiç vakit kaybetmeyin ve hemen bizi arayın.

 

Kaynak : http://www.sukacaginasilbulunur.com