Tesettürlü Hamile Bayanlar için Yeni Modalar

Bayanlar için en önemli faktörlerden birisi makyaj ve elbise kombinleridir. Siz kendinize en yakışanı bulana kadar mağazada saatlerinizi geçirirsiniz. Tabi bayanız ve herzaman güzel olmalıyız. Tesettürlü bayanlar için son dönem tesettür modası gün geçtikçe çığır açıyor. En güzel kombinleri sizler için buluyor tasarlıyor ve huzularınıza çıkarıyoruz. Tabi bununla kalmıyor, kendinize en uygun kombini görüyorsunuz fakat içerisine giremiyorsunuz. Bunu nedeni biraz kilolarınızın fazla oluşu. Tabi bunuda dert etmiyoruz acaba kaç kilo versek bizim için uygun olacak. Yaz aylarında kısa giyimlerde kilolarımız çok belli olabiliyor. Kış aylarında giydiğimiz kıyafetler bizi ne kadar saklamış olsada bu yaz aylarında maalesef çok zor oluyor.

Sizlerin ilk yapması gereken ideal kilo hesaplama sistemini kullanmak ve kendi ideal kilonuzu belirleyip ona göre uzman eşliğinde diyetle birlikte zayıflamak. Zayıfladığınızı her hafta düzenli olarak kontrol edin ve emin olun düzenli beslenme ve spor ile çok iyi kilo verip form tutabilirsiniz. Yaz aylarında beğendiğiniz elbise kombinlerini üzerinizde gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz. Tabi hamileleride unutmadık sizlerde hafta hafta gebelik ile kendinizi takip edin ve en çok kilo aldığınız dönemlerde kendinize güzel form tutup doktor eşliğinde bebek sağlığını kontrol ederek zayıflayabilirsiniz.

Sitemizde sizler için hazırladığımız bir çok makalemiz var hepsine göz gezdirip sizler için hangileri uygun, giyim olsun beslenme olsun hepsini keyifle okuyup uygulayabilirsiniz.

sal-ve-fularlar-ardina-saklanan-boyunlar