Saten Tayt Pantolon Modelleri

Son zamanlarda en çok kullanılan bayanlar tarafından giyilen bir kıyafet oldu tayt. Spora giderken alışverişe giderken öylesine dolaşmak için çıkarken bile bir tişört veya tunik altına tayt giyip çıkabilirsiniz. Hem rahat hem spor hem de şık olursunuz. Ama artık insanlar bundan sıkıldı. Üretin firmalarda bunun farkında ki yeni yeni şeyler bulmaya çalışıyorlar. Şimdi de buldukları şey tayt pantolon. Tamamıyla pantolon görünümlü ama kumaşı ince olan bir tayttır bu. Normal bir pantolonu nasıl giyiyorsanız bunu da öyle giyebilirsiniz.

Normal bir taytı nasıl giyiyorsanız bunu da yine aynı şekilde öyle giyebilirsiniz. 2014 tayt pantolon renklerine geldi sıra. Burada anlatmak istediğim sizin zevklerinizi eleştirmek değil zevklerinizin nasıl olması gerektiğini anlatmak. Mesela tayt pantolonlarda tercih etmemeniz gereken modellerden birisi ala bula olan 2 rengin saçma bir şekilde karıştırılmış modeller. Kesinlikle önermiyorum. Hani belki biraz olabilir moda dergilerinde mağazalarda zaten çok fazla var ama her şeyin bir kararı vardır demek istiyorum.

Tayt pantolon modelleri daha yeni yeni yaygınlaşmasına rağmen çok fazla artmış durumda. Hani artık önüne geçilmesi gereken fazlalığa ulaştı denebilir. Çünkü artık insanlar tasarımcılar demiyorum bu olayla sadece kar için uğraşanlar nasıl para kazansak derdinde. O yüzden taytın üzerine ne basıldığı çokta umurlarında değil açıkçası. Ve insanlar da bunları almaktan çekinmiyorlar. Önermeyeceğim bir konu olarak da; fosforlu renkler.

Pantolon tarzı alt giyimlerde normal bir zamanda giyiyorsanız bu kıyafeti en son tercih etmeniz gereken renk fosforlu renkler olsun. Çoğu ünlü modacı vs. giyiyor olabilir ama ben trafik lambası olarak nitelendiriyorum. Bu konuda demek istediklerim bu kadar. Yanlış kararlar vermemeniz dileğiyle.