Plise Sineklik Modelleri

1997 den beri hizmet verdiğimiz sektörde cam balkon kapama, kış bahçesi, otomatik kepenk panjur, pergola, tente, fotoselli kapı, alarmlı güvenlik kilidi, kıl fitil ve de plise sineklik üretimi, satışı ve montajı hizmeti veriyoruz. Sektörde her geçen gün yükselen yerimizi verdiğimiz tüm hizmetlerde birinci sınıf malzemeyi birinci sınıf işçilik ve hizmetle birleştirmemize borçluyuz. Sürekli gelişen sektörde tüm yenilikleri yakından takip ederek Dünya standartlarını kendimize ilke olarak belirliyoruz. Modern ve hayatımıza kolaylık ve de konfor katacak tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Referans listelerimizden de göreceğiniz üzere tüm hizmetlerimiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak devam etmektedir. Plise sineklik hizmetimiz de bunlardan biridir.

 

Özellikle yazlarımızı zorlaştıran sinek ve haşereler balkonlarımızı ya da verandamızı rahatça kullanmamızı engellemekteler. Bu huzur ve keyif kaçırıcı etkilerden sizleri korumak için sineklik hizmeti veriyoruz. Tüm sineklik seçeneklerinden farklı olarak plise sineklikler son derece şık ve estetik seçeneklerdir. Her türlü cam kapama ortamına, kapı ve pencerelere uyumlu seçeneği ile sinek ve haşerelerden sizi koruyacaktır. Plise sineklik modelleri menteşeli sinekliklerden farklı olarak içe ya da dışa açılarak alan daraltması yapmaz. Bunun yanında enine ya da boyuna uygulama seçenekleri ile son derece pratik kullanıma uygundur. 400 cm en ve 300 cm yüksekliğe kadar yapılma imkânı veren plise sineklikler her kullanım alanına uyum göstermektedir.

 

Alttan ve üstten tekerlekli yapısı ile kolayca toplanabilen sineklikler, plise modelleri ile hem fark etmeden cama çarpmanızı engeller hem de son derece şık görünürler. Bunun yanında her tür doğramaya ve ortama uygun renk seçenekleri ile dekorasyonunuza tam bir uyum gösterir ve hatta dekorasyonunuza şık görünümleri ile estetik katarlar. Her türlü iklim koşuluna uygun olmaları ile de yaz ve kış gönül rahatlığı ile kullanılabilirler. Kolay temizlenebilir olmaları yanında uzun süre dayanıklı ürünlerdir.  Özellikle cam kapama balkon ve verandalarda kullanabileceğiniz tek ve alternatifsiz ürünlerdir. Kolayca sürgülü sistemle toplanabilir olmaları her tür açılır kapanır mekanizma ile uyumlu kullanılabilmek ve çocukların dahi rahatça kullanabileceği mekanizmalardır.