Otium Otelleri

Otium Otelleri, OTU Holding bünyesi altında kurulmuş iki farklı otelden oluşmaktadır. Bunlar Otium Eco Club Side ve Otium Gül Beach Resort şeklindedir. Genel olarak baktığımız vakit, her iki tesis içerisinde de etkinlik, SPA, çocuklar için özel kulüpler ve farklı oda konseptlerinin özel bir şekilde tasarlanarak ziyaretçilere sunulduğunu görüyoruz. Standart otel mantığının dışında, çok daha özel bir sistem içerisinde hazırlanan tesisler, sizlere aileniz ile hem güvenli, hem de farklı ve doğrudan isteklerinizi karşılayan bir tatil imkânı yaratmakta.

 

Sizler için iki otele de alt başlıklar halinde değinmeye, oteller hakkında genel bilgileri sunmaya çalışacağız.

 

OTIUM Eco Club Side

 

Sahip olduğu orman ve göl manzarası ile sizlere çok farklı bir ortam sunmaktadır. Aileniz ile birlikte rahat ve huzurlu bir tatil yapmak için plân yapıyorsanız OTIUM Eco Club Side sizlere ihtiyacınız olan tüm ortamı fazlası ile sunabilir. Orman ile iç içe bir tesis olması, tertemiz bir havanın içerisinde rahat bir tatil olanağı sunuyor. Gene tertemiz ve masmavi denizi ise sizlere deniz, kum, güneş üçlemesinin de tadını fazlasıyla çıkarma şansı tanıyor.

 

Konum olarak ise Antalya il merkezine 80 kilometre uzaklıkta, Antalya Havalimanı’na ise 70 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Bunun yanı sıra Side ile arasında sadece 7 kilometre gibi bir mesafe olması, tatil süresince Side’yi de ziyaret etme olanağını sunmakta. Ayrıca “her şey dahil” konseptinin yer aldığı tesis, ihtiyaçlarınızı daha rahat karşılamanıza imkân tanımakta.

 

Otium Gül Beach Resort

 

OtiumHotels International bünyesine 2014 yılının yaz ayı ile birlikte katılacak olan tesis, sizlere çeşitli etkinliklerin ve sunulan bir çok farklı tesis özelliğinin içerisinde unutulmayacak bir tatil olanağı tanıyor. Kemer bölgesinde yer alan tesis, Kemer’in sahip olduğu o mükemmel doğa, çevre ve güzelliklerin arasında tatil yapmanın zevkini sizlere yaşatmakta.

 

17.200 m² gibi oldukça geniş bir alana inşa edilmiş olan bu tesis, aradığınız her türlü imkânı bir arada sizlere sunmakta. Üstelik Kemer merkeze sadece 5 dakika gibi bir mesafede bulunuyor olması, Antalya merkeze ise 40 dakika gibi bir uzaklıkta yer alıyor olması, tatiliniz süresince çevreyi de rahat bir şekilde gezebilme, tanıyabilme olanağı sunuyor. Gerek gençler, gerekse de aileler için çok farklı oda konseptlerinin yer aldığı tesiste toplamda 320 oda bulunmakta.

 

Sizlerde bu iki tesisten birinde bu yaz tatil yapmak ve unutulmayacak bir yaz geçirmek istiyorsanız, daha fazla vakit kaybetmeden hemen kararınızı verseniz iyi olur. Zira her yıl oldukça yoğun bir ilgi ile karşılaşan tesislerde ilerleyen günlerde pek yer kalmayabilir.