Mustafa Eraslan Kimdir?

Mustafa Eraslan bitkiler üzerine araştırmalar yapmıştır. Tıp doktorudur ve bilim adamıdır. Araştırmalar sonrasında ise kendi ürünlerini geliştirmiştir. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onayı bulunan ürünleri piyasaya sürülmektedir. İzmir’de askerliğini yapmıştır. Uzun yıllar boyunca sadece inceleme ve araştırma yapmıştır. Mustafa Eraslan 7 Nisan 1963 tarihinde doğmuştur. İzmir’de askerliğini yapmıştır. Senelerce bitki araştırması yapmıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Bilim adamlarıyla bir araya gelerek testlerini tamamlamıştır. Bitkileri son yıllara damgasını vurmuştur. Bitkileri incelemekte ve kendi ürünlerini geliştirmektedir. Kullanıcılar çeşitli forumlarda olumlu görüşlerini belirtmektedir. Yorumlar nedeniyle kullanıcı sayısında artış gözlenmektedir.

Mustafa Eraslan Ürünleri Bitkisel midir?

Mustafa Eraslan ürünleri bitkisel yapıda olmaktadır. İçeriğinin doğal oluşu tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Ürünler sağlıklı yapısıyla binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Bitkisel içerikli gıda takviyeleridir. Yabancı maddeler barındırmaz. Ürünler kapsül formundadır. Hap halinde bulunmaz. İlaç değildir. Dolayısıyla ilaç olarak nitelendirilmesi de doğru değildir. Mustafa Eraslan ürünleri kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Hem yurt içinden hem de yurt dışından takip edilmektedir. Ürünler yetişkinlere önerilmektedir. Kadın veya erkek ayrımı yapılmaz. 12 yaşın altındaki çocuklara ise tavsiye edilmez. Bitkisel yapısıyla yabancı madde içermez. Doğal olarak bulunan bitkilerden meydana gelmektedir.

Mustafa Eraslan İletişim Nedir?

Mustafa Eraslan iletişim ile müşteriler randevu alabilir ve fikir alışverişinde bulunabilir. Kullanıcılar müşteri hizmetleriyle iletişim kurarak akıllarına takılan soruları sorabilirler. Yetkili satış noktalarından siparişler verildiği takdirde hemen müşterinin adına gönderilmektedir. 1 kutu içinde 90 kapsül bulunmaktadır. Kutu fiyatı 150 TL’dir. Yabancı madde içermez. Mustafa Eraslan iletişim ile müşteriler sipariş verebilir ve alınan siparişler zaman geçmeden kullanıcının adresine faturasıyla birlikte gönderilir. Tüm yasal hizmetler tamamlanmıştır. İnternet üzerinden resmi satış siteleri müşterilere hizmet verirken bazı şehirlerde bulunan satış noktaları da kullanıcıların hizmetindedir.