KERVAN OYUNU

Savaş oyunlarının artışı büyük bir gelir kapısı oluşturmaktadır. Oyunların ilgi çekici karakterlerle zenginleştirilmesi bu gelirin artırılması için önemlidir. Silkroad online bu oyunların başka bir çeşididir. Kervancılık sistemine dayanması oyunu ilginç kılmaktadır. Yeni karakterlerle oyunu ilerletmek ve altın kazanmak öncelikli hedeflerdir. Mal alımı satımına dayanan bir sistemle kurulmuştur. Oyunda karakterler giderek yenilenmektedir. Her karakterin izleyeceği yollar farklıdır. Onlara verilen görevleri yerine getirmek gerekmektedir. Karakterler seviyelerine göre farklı özelliklerle donatılmışlardır. Bu özelliklere göre seviyelerde farklı yollarla ilerlemektedirler. Değişik tipteki seviyelerle oyun ilerlemektedir. En başta anlaşılmaz gibi gelse de oynadıkça oturan bir düzen yapısı vardır.

Silkroad online görüntü ve ses açısında kullanıcılarından tam not almaktadır Oynayanı oyunun içindeymiş gibi hissettiren görüntü kalitesine sahiptir. Oyun içerisindeki sistem düzenli olarak ilerlemektedir. Silahları ve mızrakları satın alabileceğiniz eşya pazarı sayesinde bütün ürünler bulunabilmektedir. Ürünleri karakterinizin özelliğine göre seçmek oyundaki ilerlemelerinize katkıda bulunacaktır. Sihirli eşyalar bu savaş eşyalarından çok daha farklı özelliklere sahiptir. İnsanlar bunu edinmek için savaşmaktadır.

Silkroad online oynayarak kendini geliştiren bir çok kişi vardır. Kişiler arası iletişimi de geliştirmektedir. Büyü ve güç özelliklerinin hepsini barındırmak oyun içerisinde oldukça önemlidir. Oyundaki karşılaşmalar ile para harcı artmakta ve ürün alımları da kolaylaşmaktadır. Kazandığınız paralarla alacağınız eşyalar ileriki seviyeleriniz için önemli avantajlara sahiptir. Oyun üzerine düşünülmesi gereken bir oyundur.