Fat Block Ürünü ve Yorumları

Zayıflamanın bir sürü tekniğini geçmişten günümüze ve her geçen gün yeni çıkan bir yöntemiyle duymaktayız. Özellikle yoğun iş temposuna rağmen bayanların fazla yağlardan şikayetçi olmaları ve spor , egzersize vakit ayıramadıkları için zayıflama ilaçlarına yöneliyorlar. Diyet programlarına bağlı kalmadan yediklerinizden keyif alarak bir yaşam tercih etmek istiyorsanız Fat Block ürününün yağ yakıcı özelliği sayesinde yağlardan kurtulmak mümkün. Bunun yanı sıra bölgesel zayıflama yöntemlerini uygulayarak mükemmel bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Dr. Aytuğ Kolankaya’nın tavsiyesiyle ürünün ön planda olması ve kullanıcılar tarafından da beğenilmesi ürünün her hangi bir yan etkisi olmadığını ve işe yaradığını anlamak mümkün. Fat Block yağ emici tabletini bol su ile tükettiğinizde sizde istediğiniz bedene kavuşabilirsiniz. Genelde diğer zayıflama ilaçlarında kan basıncını yükselttiği için insanlar üzerinde çeşitli yan etkileri olmuştur. Fat Block kan basıncını yükseltmediği içinde önde gelen tercih sebebidir. Fat Block aşırı derecede yağlanmanın önüne geçerek zayıflamanıza yardımcı olur. Avrupa’da bir çok kişinin kullandığı ve desteklediği bir üründür. İçerdiği Captoglicolipid formülü ile gıdalardan alınan yağların %40 a kadarını tutar ve vücuttan atarak kilo vermeye yardımcı olur. Progidest laboratuvarlarında klinik testlerle ürünün etkisi kanıtlanmıştır. Fat block yorumları hakkında bilgi sahibi olmak için web sitemizde incelemelerde bulunabilirsiniz.

Captoglicolipid için Belçika Prodigest Laboratuvarlarında yapılan çalışmalarda yan etkileri yönünden yüksek seviyede güvenli bulunmuştur. Koruyucu ve tatlandırıcı madde içermez. Fat Block yağ tutucu Avrupa birliği 93/42 EEC kapsamında değerlendirilen güvenlik ve etkinliğe sahip CE sertifikalı IIA sınıfı tıbbi cihaz ürünü kapsamına girmektedir. Türkiye Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Piyasada ürüne olan yoğun talep nedeniyle sahte ürünler piyasaya sürüldü. Bu yüzden ithalatçı firma İ Farma bir barkod sistemi geliştirdi. Aynı barkod sistemi web sitemiz http://fatblockshop.com adresinde mevcut olup direk “i farma” şirketine bağlanmaktadır. Hologram kontrolü yapılarak ürünün orjinal olup olmadığnı kontrol edebilirsiniz. Sitemizde hologram kontrol butonuna tıklayarak bunun nasıl yapılacağını daha detaylı görebilirsiniz. Fat Block kullanırken tabletleri kırmayınız veya çiğnemeyiniz. Çift katmanlı olduğundan 2 katmanın dağılma özellikleri farklıdır.

İlk yarısı mide içerisinde 15 dakika sonunda dağılmakta geri kalan diğer yarısı 1 saat sonra bağırsakta dağılmaktadır. 1 aylık kullanım sonrası mutlaka 3-5 gün ara vermeniz gerekli. 18 yaşından küçüklerin doktor kontrolünde kullanmaları gerekir. Deniz kabuklarına (yengeç,karides vb.) alerjisi bulunanların Fat Block kullanmaları sakıncalıdır.Bizlere bu konu hakkında daha detaylı bilgi için email adresimizinfo@fatblockshop.com dan başvurabilirsiniz.

 

Ürün Adi : Fat Block

Site: www.Fatblockshop.com

Iletisim info@fatblockshop.com