El ele, göz göze düet

Bursa’da hemşerileriyle bulaşan pop müzik şarkıcısı ve besteci Fettah Can, sahnede nişanlısı Cansu Kurtçu ile düet yaptı. İkili, ‘Yanan ateşi söndürdük’ şarkısını birlikte seslendirdi.

Magazin – Besteleriyle pop müziğine unutulmaz şarkılar kazandırdıktan sonra çıkardığı iki albümle şarkıcılıkta da adını duyuran Bursalı Fettah Can, Suare’de dün akşam verdiği konserle hemşehrileriyle buluştu. Sahneye, ‘Bursa seninle gurur duyuyor’ sloganıyla çıkan Fettah Can’ı doğup büyüdüğü şehirde iki bini aşkın kişi izledi. Görkemli konser, lazer ve görsel şovlarla renklendi. Konseri için geniş bir repertuar hazırlayan Fettah Can, sahnede yaklaşık 3 saat kaldı.

 

Fettah Can, ‘Yalanlar Cumhuriyeti’ adlı son albümündeki şarkılarını da seslendirdi. Suare’yi tıklım tıklım dolduran müzik severler, konser boyunca Can’ın şarkılarına koro halinde eşlik etti. Konserin ikinci bölümünde nişanlısı Cansu Kurtçu’yu sahneye davet eden Fettah Can, ‘Yanan Ateşi Söndürdük’ şarkısını birlikte seslendirdi. Fettah Can, dinleyenlerin bu sürprize coşkuyla karşılık verdiği konserde hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Can görkemli konserini söz ve bestesi kendine ait olan Bursaspor marşı ile tamamladı.