Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan 7 Nisan 1963 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. İzmir’de askerliğini yapmıştır. Lise yıllarında masa tenisine ilgi duymuştur ve bu alanda da başarı elde etmiştir. Ortaöğrenime giriş sınavlarında derece kazanmıştır. Üniversiteye kadar İstanbul’da yaşamıştır. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görmektedir ve ürünler her gün binlerce kişiye ulaştırılmaktadır. İlk ve orta öğrenimini de İstanbul’da geçirmiştir. Tamamen orjinal olan bitkisel içerikli gıda takviyelerini kullanıcılarına sunmaktadır.

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Bitkisel midir?

Dr. Mustafa Eraslan ürünleri bitkisel içerikli gıda takviyesidir. Ürünler sağlık alanında başarılara imza atmıştır. Milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından alıcıları vardır. Kullanıcı sayısı devamlı olarak artmaktadır. Bitkisel takviyelerle ilgili olarak kullanıcılar olumlu yorumlar yapmaktadır. Ürünleri sevdiklerine ve başka kişilere de tavsiye etmektedirler. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri zararlı madde içermez. Kapsüller olarak tasarlanmıştır. 1 kutuda 90 kapsül vardır. Ürün kutu fiyatı 150 TL’dir. Bitkiseller yetişkinlere önerilmektedir. Ürünler etkili içeriği ile devamlı kullanımda zindelik sağlamaktadır. Ürünler sipariş alınır alınmaz kargoya verilmektedir. Böylece müşterinin adresine kısa zamanda gönderilmektedir.

Dr. Mustafa Eraslan Bayileri Onaylı Ürün mü Satar?

Dr. Mustafa Eraslan bayileri Bakanlık tarafından onaylanmış olan bitkisel takviyeleri kullanıcılara sunmaktadır. Ürünler patentli olup sağlık alanında kullanılmaktadır. Düzenli alınan kapsüller insan sağlığına fayda ederek vücut direncinin kazanılmasında ve bağışıklılık sisteminin güçlenmesinde yardımcı olmaktadır. Yüksek tansiyona ve diyabete de etkileri vardır. Dr. Mustafa Eraslan bayileri yetkili olup orjinal ürünleri kullanıcılarına sunmaktadır. Bayiler satış noktalarıdır ve yasal olarak hizmet vermektedir. Ürünler onaylıdır ve orijinaldir. Bayilikler çeşitli şehirlerde vardır ve müşterilere hizmet etmektedir.