Doğa Rutkay‘dan ilan-ı aşk!

Oyuncu Doğa Rutkay’dan ilan-ı aşk. Ünlü yıldız; sosyal medyada babası Rutkay Aziz ve sevgilisi Kerimcan Kamal’ın fotoğrafını paylaşıp altına ‘Hayatımdaki iki önemli adam’ yazdı.

Magazin – Sempatik oyuncu Doğa Rutkay, aşk hayatındaki sessizliğini sonunda bozdu. Uzun süredir yalnız olan ve bundan yana sık sık dert yanan ünlü yıldız, fotoğraf paylaşım sitesi instagram’dan yayınladığı bir kareyle ilan-ı aşk etti; hem de hayranlarına artık hayatında özel birinin olduğunu duyurdu. 

 

‘SİZİ SEVİYORUM’ 

Babası Rutkay Aziz ile sevgilisi Kerimcan Kamal’ın yan yana çekilmiş fotoğrafını paylaşan Doğa Rutkay, bu karenin altına şöyle yazdı: “Hayatımdaki iki önemli adam. Sizi seviyorum, iyi ki hayatımda varsınız.” Rutkay’ın bu sürpriz ilan-ı aşkına sevgilisi Kamal da “Seni seviyorum” diye karşılık verdi.

 

4 AY ÖNCE BOŞANDI

 

Bu arada Kerimcan Kamal, medya dünyası için yabancı bir isim değil. Uzun yıllardır televizyon sektöründe görev alan Kamal, Tuncay Özkan’la da çalışmıştı. Kerimcan Kamal, Ergenekon Davası’nın ardından da bir süre ortalarda görünmemişti. Kamal, daha sonra bir radyo kurdu. Magazinduayeni.com’a göre; Kerimcan Kamal, 1 yıl önce eşinden ayrı olarak yaşamaya başladı. Kamal, 4 ay önce de anlaşmalı olarak boşandı. Dedikodulara göre de, ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan Doğa Rutkay ile Kerimcan Kamal’ın ilişkisi, evliliğin resmen sona ermesinin ardından başladı.

 

SEVGİLİYE BABA ONAY

 

Usta oyuncu Rutkay Aziz, kızının sevgilisi Kerimcan Kamal ile böyle poz verdi. Aziz’in müstakbel damadıyla olan samimiyeti; “Kamal, babadan onay aldı” dedirtti.

 

AŞK ORUCUNU BOZDU

 

Sempatik oyuncu Doğa Rutkay’ın hayatında uzun zamandan beri kimse yoktu. Rutkay, “Tek sevgilim işim” diyerek aşkı bulamamaktan yana dert yanıyordu.