Crystal Admiral Resort Suites & Spa

2014 yaz sezonu büyük bir hızla yaklaşıyor ve şimdiden tatil plânları yapılmakta. Peki, bu yaz nereye gideceğiz? Eğer henüz daha karar vermedi iseniz, Crystal Admiral Resort hemen incelemeniz gereken seçenekler arasında yer alabilir. Side otelleri arasında yer alan Crystal Admiral Resort, sizlere çok farklı bir ortamda, mükemmel bir tatil deneyimi sunmakta. Özellikle de daha önce Side’de tatil yapmadı iseniz, mutlaka gerek Side’nin tadını çıkarmak gerekse de Crystal Admiral tesisinde mükemmel bir deneyim yaşamak için bu seçeneği tercih etmenizi önerebiliriz.

 

Side’nin o mükemmel masmavi denizi ve yemyeşil doğası içerisinde kurulmuş olan Crystal Admiral Resort, yaz bitse dahi tekrar şehir ortamına geri dönmek istemeyeceğiniz kadar bağlılık yaratabilen cennetten bir parça gibidir. Dilerseniz bu özel tesisin sunduğu imkânlara genel olarak göz atalım.

 

Crystal Admiral Resort Suites & Spa

 

  • İlk olarak otele adım attığınız anda sizleri güler yüzlü bir personel ekibinin karşıladığını göreceksiniz. Bu ekip, tatiliniz bitene kadar her gün 24 saat süresince sizlere hizmet sunmaktadır. Böylelikle en ufak ihtiyaçlarınıza dahi, saat kaç olursa olsun anında cevap almanız Crystal Admiral Resort içerisinde mümkündür.

 

  • Otel, sıradan betonların aksine çok farklı ve özel bir mimari yapıya sahiptir. Bu nedenle kendinizi dört duvarın arasında hissetmek yerine, farklı bir atmosferde tatil yapıyor olarak göreceksiniz. Aynı mimari yapı, otelin dışında olduğu gibi iç dekorasyonda ve oda konseptlerinde de karşınıza çıkacak, sizlere farklı bir konaklama deneyimi sunacaktır.

 

  • Otelin ön kısmında özel ve masmavi deniz ile iç içe bir sahil sizleri bekliyor olacak. Bu sahil “deniz-kum-güneş” kavramını daha önce hiç bir tatilde yaşamadığınız kadar güzel bir şekilde sizlere yaşatacak. Tabii sahilin yanı sıra otel içerisinde açık ve kapalı olarak tasarlanmış özel havuzlarında tadını çıkarabilirsiniz.

 

  • Peki, tüm gün eğlenceli bir şekilde geçtikten; birazda yorgunluk başladıktan sonra ne yapacaksınız? İşte, tam bu aşamada devreye otelin özel olarak bir araya gelmiş masaj uzmanlarından oluşan SPA ve masaj hizmetleri devreye giriyor. Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabileceksiniz ve gece yaşanacak eğlencelere, etkinliklere hazırlanabileceğiniz bu masaj hizmetleri sizlere yeniden doğmuş gibi hissettirecek.

 

Sizlerde bu yaz Side içerisinde özel bir tatil yapmak, hem Side’nin sunduğu yeşili ve maviyi bir arada yaşamak, hem de kaliteli hizmet anlayışı dahilinde tüm tatiliniz boyunca mükemmel hizmetler ile unutulmayacak bir tatil yapmak için Crystal Admiral Resort Suites & Spa seçeneğini hemen daha kapsamlı bir şekilde incelemeye başlayabilirsiniz.