Birbirimizi tanımaya çalışıyoruz

Sinan Akçıl, Ebru Şallı’yla aşk yaşadığı iddiasıyla ilgili suskunluğunu bozdu: “Onu tanıdığım için çok mutluyum.”

Magazin – Sinan Akçıl, önceki akşam Suada Club’daydı. 2013 Gecce Mekân Oscarları törenine katılan şarkıcı, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Adı Ebru Şallı‘yla anılan Akçıl, bu konudaki suskunluğunu da sonunda bozdu ve dedikodularla ilgili sorular üzerine birbirlerini tanımaya çalıştıklarını söyledi.

RAHAT BIRAKIN YAKINDAN TANIYALIM

“Ebru, bugüne kadar tanıdığım en kutsal ve saygıdeğer kadınlardan biri. İnsanlar biraz rahat bırakırsa birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Onu tanıdığım için çok mutluyum” diyen Akçıl, “Yurt dışında tatil yaptığınız haberi doğru mu?” sorusuna ise şöyle karşılık verdi: “Fotoğraf görmeden itibar etmeyin.”- Sinan Akçıl, önceki akşam Suada Club’daydı. 2013 Gecce Mekân Oscarları törenine katılan şarkıcı, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Adı Ebru Şallı‘yla anılan Akçıl, bu konudaki suskunluğunu da sonunda bozdu ve dedikodularla ilgili sorular üzerine birbirlerini tanımaya çalıştıklarını söyledi.

 

RAHAT BIRAKIN YAKINDAN TANIYALIM

 

“Ebru, bugüne kadar tanıdığım en kutsal ve saygıdeğer kadınlardan biri. İnsanlar biraz rahat bırakırsa birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Onu tanıdığım için çok mutluyum” diyen Akçıl, “Yurt dışında tatil yaptığınız haberi doğru mu?” sorusuna ise şöyle karşılık verdi: “Fotoğraf görmeden itibar etmeyin.”