Bayan Bot Modelleri

Bot sezonunun açılmasıyla bayanlar bot alırken artık zorlanmaya başlamışlardır. Bunun nedeni botların şık tasarımlı ve dayanıklı olmasından kaynaklanmaktadır. Bayanlar bu kış sezonunda genel olarak bayan deri botlarını tercih etmektedirler. Bu botların tercih edilme sebeplerinden biriside su geçirmemeleri ve ayakta ter yapmamalarıdır. Botların yan taraflarında gözle görülmeyecek delikler mevcuttur. Bu deliklerden hava girerek ayak içerisinde oluşabilecek bakteri ve mikroorganizmaların oluşumunu engellemektedir.

Bu botlar gerçek derilerden yapılmaktadır. Bot alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey botun gerçek derimi yoksa suni deri den mi yapıldığıdır. Bayan botları her geçen gün daha kaliteli ancak bir o kadarda sahte ürünleri çıkmıştır. Sahtelerden ayırt edebilmek için bu botlar hakkında bilginiz olması gerekmektedir. Aksi takdirde gerçekten fark edemezsiniz.

Bu tür deri bot alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey derinin suni derimi yoksa gerçek derimi olduğunu anlamanızdır. Deri botlar kendilerini hemen belli ederler. Suni botlar daha çok parlayan ve plastik kokuludur. Koklayarak çok rahatlıkla ikisinin birbirinden ayırabilirsiniz.