Bahçelievler Doğalgaz Tesisatı

Doğalgazın ülkemize gelmesi ile hizmete başlayan doğalgaz tesisatı firmalarımız sektörün en köklüleri olarak hizmet vermektedirler. Sektörde hızla çoğalan merdiven altı diyeceğimiz firmalardan farklı olarak yetkili ve de profesyonel firmalardır. Yetkisiz ve amatör firmalar tarafından yapılan tesisatlarda güvenlik problemleri oluşması kadar resmi izin ve aboneliklerin de yapılamaması müşterilerinde ciddi maddi manevi mağduriyetler yaratmaktadır. Bahçelievler doğalgaz tesisatı firmalarımız yetkili oldukları kadar profesyonellikleri ile de hizmet vermektedirler. Ülkemizde çok hızlı bir şekilde doğalgaza geçiş yaşanmaktadır. Yeni binaların tamamının doğalgaz tesisatlı yapılması yanında eski binalarda hızla doğalgaza dönüşüm yaptırılmaktadır. Gerek devlet in yönlendirmesi gerekse de konforlu kullanım ile hızlı bir dönüşüm yaşanmaktadır. Bu dönüşümde doğalgazın konforu kadar çevre dostu olması da çok büyük bir etkendir. Yakın zamana kadar çok büyük bir sorun olan hava kirliliği doğalgaza geçişle hemen hemen çözülmüş durumdadır.

Bina girişlerine kadar dağıtım firmaları tarafından döşenen tesisat bina içi ve daire içi tesisatları firmalarımız tarafından döşenir. Tesisatlarda ve kombide kalite belgeli birinci sınıf malzeme kullanılır. Malzemenin birinci sınıf olması yanında personel de sürekli eğitimler ile desteklenerek profesyonel ve uzman kadrodan oluşur. Doğalgaz tesisatı kurulumunda Bahçelievler doğalgaz uzman personeli gelip yerinde ücretsiz keşif yapar. Keşif sonrası mühendislerimiz tarafından hazırlanan projenin onayı ile beraber hızlı bir şekilde tesisatınız döşenir, petekli ise petekler sobalı ya da şömineli ise petek ve şömineler ve de kombi kurulumu yapılır. Sisteminizin güvenlik kontrolleri yapılarak kullanım eğitimi de verilerek tarafınıza teslim edilir.

Bünyemizde bulunan tüm firmalar yetkili ve de profesyonel firmalardır. Size en yakın firmamızı www.yigitdogalgaz.com adresimiz üzerinden bulabilir ve aynı zamanda daha önceki proje ve de referans listelerimize ulaşabilirsiniz. Firmalarımız yüzde yüz müşteri odaklı çalışmaları yanında güvenlik ve de verimli kullanım odaklı hizmet üretirler. Böylece maddi manevi zararlar görmeden konforlu bir doğalgaz kullanımınızı garanti ederler. Teknik destek ve arıza müdahalelerinde ya da yıllık periyodik bakımlarda da aynı profesyonel ve çözüm odaklı hizmet ilkesi ile çalışırlar. Yedi yirmidört ve profesyonel hizmet ilkesi ile hizmet verirler.